Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Левски 2
Изгрев
134 900 €
263 841.47 лв.

(1 606 €, 3 141.06 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:07 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 85 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
3-ти от 10
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

✨ Отлична възможност за инвестиция: Тристаен апартамент в район с висок потенциал
Агенция Нов век недвижими имоти има удоволствието да представи на Вашето внимание тристаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, която ще се превърне в еталон за качество и архитектура в района.

📍 Локация и предимства
Сградата е ситуирана в една от най-перспективните точки на града, съчетаваща спокойствие и отлична комуникативност. В непосредствена близост ще откриете:

Удобства: Магазин ЛИДЛ и ул. Мир за бърз достъп до основни пътни артерии.
Институции: Технически университет и УМБАЛ Св. Марина , което прави имота изключително подходящ както за живеене, така и за отдаване под наем с гарантирана доходност.
🏠 Характеристики на имота
Етаж: 3-ти от общо 10
Изложение: Север/Запад
Строителство: Модерна визия с влагане на материали от ново поколение и висок клас довършителни работи.
Етап: Очаквано разрешение за строеж
💰 Инвестиционен потенциал и гъвкави схеми
Проектът предлага сигурен прираст на капитала и повишаване на стойността на имота с напредване на строителството до Акт 16. Предлагаме различни опции за плащане, съобразени с Вашите възможности:

Цена на имота - при схема на плащане 90% / 10%

Налични още две схеми заложени от инвеститора :

50% / 30% / 20% - 139130
30% / 20% / 30% / 20% - 143350
Защо да изберете този имот?
Това не е просто апартамент, а актив с гарантирано покачване на стойността. Съчетанието от локация до ключови болнични и учебни заведения и модерно изпълнение прави офертата най-добрата на пазара в момента.