Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
128 500 €
251 324.16 лв.

(2 295 €, 4 488.63 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:06 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 103 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
7-ми от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент , светъл , южен , с гледка към Варненското езеро !!!

Агенция за недвижими имоти НОВ ВЕК представя:
Светъл двустаен апартамент с гледка към Варненското езеро в жк. Владислав Варненчик!

Имаме удоволствието да Ви предложим за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в новопостроена сграда в един от най-предпочитаните райони за семейства във Варна жк. Владислав Варненчик. Жилището се намира на отлична локация, в непосредствена близост до главен булевард, спирки на градски транспорт, парк, училище, детски градини, хранителни вериги и свободни паркоместа.

Характеристики на имота:

Площ: 56 кв.м (чиста жилищна площ: 47,72 кв.м)
Разпределение: всекидневна, спалня, баня с тоалетна, тераса с панорамна гледка към Варненското езеро
Етаж: 7
Изложение: Южно
Състояние: Завършен до ключ , готов за нанасяне
Предимства:

Отлична локация с всички необходими удобства на пешеходно разстояние
Южно изложение и много естествена светлина
Красива панорамна гледка към Варненското езеро
Ново строителство и модерно разпределение
Завършен до ключ без необходимост от допълнителни ремонти
За повече информация и организиране на оглед, не се колебайте да се свържете с нас:

Агенция за недвижими имоти НОВ ВЕК

Код на обява : 719
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0888328740
Брокер:
Искрен Йорданов
0888328740
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НОВ ВЕК Недвижими имоти
0899140671
НОВ ВЕК Недвижими имоти  logo
В imot.bg от 2024 г.
novvekimoti.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, гр. Варна, ул. София 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
Обява: 1b177676240631658

128 500 €
251 324.16 лв.
История на цената
(2 295 €, 4 488.63 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Владислав Варненчик 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност